MacOSNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweProGrade Digital Recovery Pro Data Recovery
ProGrade Digital Recovery Pro Data Recovery ikona

ProGrade Digital Recovery Pro Data Recovery5.1.9.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Recovery Pro to program do odzyskiwania skasowanych lub uszkodzonych zdjęć i filmów, przeznaczony przede wszystkim dla fotografów, pracujących z kartami pamięci. Autorem programu jest firma ProGrade Digital, produkująca szybkie karty pamięci i czytniki kart.

ProGrade Digital Recovery Pro specjalizuje się w odzyskiwaniu zdjęć i filmów. Program rozpoznaje formaty MOV, AVI, ASF, MOD, WMV, MP4, TIF, CRW, CR2, DNG, NEF, ORF, SRF, PEF, JPEG, BMP, GIF, PNG, większość RAW-ów, a nawet osobne pliki dźwiękowe, dołączane do filmów, zapisywane przez cyfrowe aparaty fotograficzne i kamery licznych producentów: Canon, DJI, GoPro, Nikon, Sony, Panasonic, Fuji i wielu innych.

Program poradzi sobie z plikami zapisanymi na kartach CompactFlash, SDXc, microSDHX/SDXC, CFast oraz obrazów z kopiami zapasowymi kart. Można również skorzystać z odzyskiwania plików dzielonych na części, jeśli jesteśmy pewni, że kamera lub aparat zapisują media w ten sposób.

Recovery Pro jest łatwy w obsłudze, ale dzięki wąskiej specjalizacji jest prawdopodobnie najlepszym programem do odzyskiwania zdjęć i filmów z lustrzanek, bezlusterkowców, kompaktów, dronów i kamer różnej klasy. Program jest cyklicznie aktualizowany, by obsługiwać najnowsze kodeki i formaty zapisu plików, także 4K, 6K, UHD i materiały panoramiczne.

Wersja próbna programu pozwala sprawdzić możliwości odzyskiwania zdjęć, ale nie pozwala ich zapisać.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań111
Data aktualizacji12 lut 2019
Rozmiar pliku0.09 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
ProGrade Digital Recovery Pro Data Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)