WindowsFirmaProgramy handlowe i magazynoweProgram Magazynowy

Program Magazynowy4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

Program Magazynowy firmy PWSK ułatwi pracę w firmach, które nie potrzebują kolejnego programu do fakturowania, ale sprawnego oprogramowania do wewnętrznego zarządzania swoimi materiałami, surowcami i wyrobami. Dzięki niemu łatwo zorganizujesz pracę magazynierów, skontrolujesz aktualne stany magazynowe i zaplanujesz zakupy oraz wydania.

Program Magazynowy efektywnie zarządza całym obszarem magazynowym od przyjęcia, poprzez składowanie, aż do wydania. Asortyment może być podzielony na podmagazyny, znajdujące się w różnych miejscach i spełniające różne funkcje (np. magazyn surowców, magazyn towarów, magazyn wyrobów, itd). Program posiada najważniejsze funkcje typowe dla systemów WMS:

 • ewidencja towarów, materiałów, surowców i wyrobów,
 • wystawianie dokumentów magazynowych (PZ, WZ, RW, MM i innych),
 • obsługa wielu magazynów i różnych lokalizacji,
 • wsparcie dla terminali mobilnych i kolektorów danych,
 • obsługa inwentaryzacji magazynu,
 • integracja i wymiana danych z systemem ERP.

Korzyści z wdrożenia

Dzięki Programowi Magazynowemu firmy PWSK usprawnisz i zoptymalizujesz operacje magazynowe, utrzymasz optymalny poziom zapasów oraz rozwiążesz problemy z nieprawidłowymi stanami magazynowymi. Oprogramowanie magazynowe pomoże Ci ograniczyć, a nawet całkowicie wyeliminować pomyłki związane z rejestracją stanów magazynowych dzięki wykorzystaniu mobilnych czytników kodów kreskowych lub tagów RFID. Korzystając z Programu Magazynowego rozwiążesz problemy z zakupami i dostawami do klientów lub dla zapewnienia ciągłości własnej produkcji. Kontrola zużycia materiałów i monitoring stanów magazynowych wyrobów gotowych umożliwią Ci utrzymanie zapasów na optymalnym poziomie oraz składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem. Dzięki temu będziesz też w stanie podawać swoim odbiorcom dokładniejsze terminy dostaw.

Oprogramowanie wyeliminuje w końcu niezgodności stanów magazynowych. Od teraz zawsze będziesz miał wiarygodną informację o tym ile posiadasz towarów, materiałów, czy surowców.

Praca magazynierów w końcu będzie efektywna dzięki dokładnym rozliczeniom stanów magazynowych. Aplikacja wesprze ich również w szybszym wprowadzaniu informacji do firmowych systemów informatycznych i lepszej współpracy.

Wdrażając Program Magazynowy rozwiążesz również problem z brakiem okresowej inwentaryzacji oraz jej uciążliwym przebiegiem. Wsparcie mobilnych kolektorów - inwentaryzatorów oraz funkcja inwentaryzacji usprawni cały proces i pozwoli Ci skrócić czas jej trwania nawet o 90%.

Przetestuj oprogramowanie za darmo (30 darmowych uruchomień) albo zobacz więcej informacji na stronie producenta. Dowiedz się jak program magazynowy może zmień zarządzanie magazynem i stanami w Twojej firmie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
ProducentPWSK
Liczba pobrań2 699
Data aktualizacji28 wrz 2020
Rozmiar pliku37.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)