iOSWiadomościProgramy telewizyjneProgram TV WP.PL
Program TV WP.PL ikona

Program TV WP.PL

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program TV portalu WP.PL to, jak sama nazwa wskazuje, aplikacja, dzięki której każdy może być na bieżąco z tym, co można znaleźć w telewizji. Jej zawartość to przede wszystkim rozpiski polskich kanałów, ale i popularne w Polsce stacje zagraniczne, jak np. angielskie BBC.

Aplikacja posiada czytelny i prosty w obsłudze interfejs. Główny ekran to podstawowa lista trwających właśnie programów na ulubionych kanałach. Można się przełączyć na inny widok, korzystając ze znajdujących się na dole zakładek. Obok Ulubionych drugim widokiem jest Oś czasu, gdzie pokazywane są wyniki sortowane nie po kanale, lecz po godzinie rozpoczęcia programów. Można tam przejrzeć wszystko w obrębie najbliższych kilkunastu godzin. Jeśli zaś trudno komuś wybrać coś konkretnego, można skorzystać z listy Polecanych, gdzie nie tylko znajdują się programy na dzisiejszy wieczór, ale też można zaplanować sobie np. przyszły tydzień. Co istotne program posiada gotowe pakiety kanałów w oparciu o popularne usługi kablowe, satelitarne oraz telewizję naziemną.

Przydatną funkcją jest możliwość dodawania do systemowego kalendarza przypomnień o zbliżaniu się wybranego programu. Do pełni szczęścia brakuje tylko regularnych przypomnień dla kolejnych odcinków seriali. Rekompensatą może być jednak możliwość podglądu w jednym miejscu wszystkich dat emisji.

Wspomniane wcześniej Ulubione kanały można samemu zmieniać, jeśli domyślny układ nie wydaje się odpowiedni. Służy temu lista, w której można zaznaczać interesujące nas pozycje, bądź zawęzić wyniki po skorzystaniu z wyszukiwarki. Sama wyszukiwarka umożliwia również wyszukiwanie konkretnych programów. Niestety brakuje w niej innych metod przeglądania niż po nazwie, np. wybierania po gatunkach. Jest co prawda filtr gatunkowy, lecz działa tylko dla wyszukiwania programów. Trudno poza tym przecenić jego użyteczność, gdyż wciąż trzeba samemu wprowadzić nazwę szukanego programu, co jest mało intuicyjne.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań743
Data aktualizacji27 mar 2022
Rozmiar pliku0.05 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (adware)
Program TV WP.PL ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)