AndroidWiadomościProgramy telewizyjneProgram TV (WP)
Program TV (WP) ikona

Program TV (WP)5.12.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program TV to jedna z pierwszych i najpopularniejszych tego typu aplikacji w sklepie Google Play, aplikacyjna wersja internetowego serwisu tv.wp.pl. Umożliwia łatwy i szybki dostęp do programu telewizyjnego wybranych stacji (w ofercie ponad 300 kanałów, w tym 139 polskojęzycznych) i przeglądanie go za pomocą osi czasu lub tradycyjnych tabel godzinowych.

Aplikacja oferuje duże możliwości personalizacji, w tym układanie własnej kolejności kanałów, nadawanie im numerów, pobieranie programu tygodniowego. W łatwy sposób możemy także ustawić powiadomienia o interesujących nas programach czy zsynchronizować emisję danego programu z kalendarzem systemowym. W aplikacji zawarto opisy poszczególnych pozycji, informacje o programach na żywo, czasie trwania i obsadzie, a także podział na strefy czasowe dla każdego z krajów. Ciekawymi propozycjami możemy dzielić się poprzez email lub Facebooka.

Program TV od Wirtualnej Polski cechuje przejrzystość i funkcjonalność, niewątpliwym plusem jest duża ilość kanałów telewizyjnych i praktycznie bezproblemowa obsługa.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań4 376
Data aktualizacji22 paź 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Program TV (WP) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)