Programy z linii BitDefender 2013 już w Polsce

Programy z linii BitDefender 2013 już w Polsce

13.12.2012 16:37, aktualizacja: 14.12.2012 11:55

Od dziś produkty BitDefender z najnowszej linii 2013 dostępne są w języku polskim. W ofercie znalazły się programy zabezpieczające spełniające różne wymagania, na czele z bodaj najpopularniejszą odsłoną pakietu, czyli BitDefender Internet Security, która zawiera moduł anytspamowy, dwustronny firewall i rozbudowane mechanizmy kontroli rodzicielskiej. Bez komponentów typowo sieciowych dostępny jest tańszy BitDefender Antivirus Plus — aplikacja zapewniająca ochronę systemu przed zagrożeniami ze strony wszelkiego rodzaju złośliwego oprogramowania. Obecne są również zabezpieczenia chroniące nasze wrażliwe dane osobiste w sieciach społecznościowych, a także ochrona antyphishingowa. Dla najbardziej wymagających producent oferuje BitDefender Total Protection, który rozszerza możliwości aplikacji o szyfrowanie i permanentne niszczenie danych, a także mechanizm dostrajania wydajności systemu i kopię zapasową online.

Bitdefender 2013. Award-winning Antivirus Technology

Flagową nowością w tej edycji są zabezpieczenia płatności wykonywanych przez Internet — Safepay. Specjalna ochrona przeglądarki uruchamiana jest automatycznie po wejściu na stronę banku, tworzy bezpieczne połączenie jeśli akurat korzystamy z publicznej sieci Wi-Fi i uruchamia klawiaturę ekranową, aby ochronić nas przez keyloggerami. Mocno rozwinęła się także ochrona antyphishingowa oraz wprowadzony w zeszłym roku Safebox (sieciowa kopia zapasowa). Moduł Anti-Theft kryje kilka przykrych niespodzianek dla ewentualnego złodzieja, który połakomi się na nasz sprzęt, możemy się też spodziewać solidniejszej ochrony podczas buszowania po portalach społecznościowych — oprogramowanie filtruje odnośniki otrzymane od znajomych i monitoruje ustawienia prywatności. Odświeżony został także USB Immunizer chroniący przed infekcjami roznoszącymi się na przenośnych dyskach.

Polskie wersje testowe BitDefender 2013 można pobrać z naszego portalu. Dostępne są oddzielne wersje próbne edycji Antivirus Plus, Internet Security oraz Total Security. Wszystkie umożliwiają bezpłatne korzystanie z oprogramowania przez 30 dni. Nowy BitDefender Total Security kosztuje 159 złotych, za Internet Security przyjdzie nam zapłacić 129 złotych, zaś najnowszy BitDefender Antivirus PLUS kosztuje 99 złotych. Warto też udać się na stronę polskiego dystrybutora, gdzie z okazji zimowej promocji ceny najnowszych produktów obniżono.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)