WindowsGrySymulatoryProject CARS

Project CARS

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Project CARS to niezwykle realistyczny symulator wyścigów samochodowych. Nie można jednak oczekiwać braku profesjonalizmu, skoro producentem jest Slightly Mad Studios, czyli twórcy takich gier jak Need for Speed czy Test Drive: Ferrari Racing Legends. Produkcja ta, przez wiele swoich cech, zostawia konkurencję daleko w tyle.

Różne tryby rozgrywki i masa opcji

W Project CARS można wybierać spośród aż dziesięciu trybów rozgrywki. Najwięcej do zaoferowania ma jednak tryb kariery, w którym twórcy zapewnili graczom wiele swobody w kwestii wyboru ścieżki do sławy, a nawet tworzenia własnej historii w trybie sieciowym.

Gra zawiera kilkadziesiąt licencjonowanych samochodów. Wszystkie dostępne są od razu, bez konieczności odblokowywania któregokolwiek z nich, a są to m.in. Audi R8, Mercedes SLS i BMW M3. Dodatkowo można je niezwykle szczegółowo tuningować. W rękach gracza pozostaje również decyzja o poziomie trudności prowadzenia pojazdów, ze względu na możliwość wprowadzenia różnego rodzaju wspomagań. Project CARS oferuje ponad sto torów wyścigowych osadzonych w różnych częściach świata, z których wiele jest odwzorowaniem autentycznych miejsc. Nie brakuje tu choćby słynnego Nürburgring i torów Grand Prix, ale są też takie zwyczajnie wymyślone przez twórców.

Poza trybem jednoosobowym, gracz może również spróbować swoich sił w trybie wieloosobowym. Ścigać się może zarówno z komputerem, jak i na zorganizowanych przez siebie zawodach w trybie online – na ustalonym przez siebie torze i zasadach.

Imponujący realizm

Na jazdę wpływa nie tylko silnik i drobniejsze elementy samochodu, ale również realistycznie odwzorowane, dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe. Zwykły deszcz czy burza mogą znacząco utrudnić prowadzenie przez ograniczoną widoczność i naturalnie przez śliską drogę. Ponadto występuje też system pory dnia, który wymusza na graczu używanie świateł nocą.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor: 2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400 / 3.0 GHz AMD Phenom II X4 940
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: nVidia GTX 260 / ATI Radeon HD 5770
  • DirectX: Wersja 9.0
  • Miejsce na dysku: 25 GB
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań149
Data aktualizacji14 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)