Project Ignis na weekend

Project Ignis na weekend

Redakcja
30.03.2012 17:46

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Project Ignis - wciągającą kosmiczną strzelaninę 2D, w której poruszając się nieustannie w prawą stronę eliminujemy możliwie jak największą liczbę statków przeciwnika.

Ta gra to nie tylko kosmiczna rąbanka bez opamiętania. Oprócz umiejętności zręcznościowych przyda się trzeźwe myślenie i odrobina strategii. Wszystko to za sprawą rozbudowanego i całkiem ciekawie skonstruowanego systemu zakupów z jakim zetkniemy się pomiędzy misjami.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("ProjectIgnis360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 109, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"ProjectIgnis-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120330105751.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/ProjectIgnis-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/ProjectIgnis-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/ProjectIgnis-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/ProjectIgnis-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); W zależności od tego na co wydamy zarobione wcześniej kredyty wraz z punktami technologii, taki przebieg będzie miała rozgrywka w kolejnej rundzie. Ulepszenie naszego pojazdu może odbywać się poprzez wyposażenie go w silniejszy generator, mocniejszy silnik, lepszą amunicję, ale przede wszystkim polega na odpowiednim dozbrojeniu poszczególnych działek. Trzeba jednak pamiętać, by wszystkie usprawnienia były adekwatne to zasobności portfela i mocy generatora.

Project Ignis posiada bardzo wysoki stopień trudności gry. To sprawia, że nasze działania w sklepie z bronią nabierają jeszcze większego znaczenia. Niejednokrotnie nawet najlepsze umiejętności nie wystarczą, jeśli wcześniej źle rozplanujemy nasze wydatki. Ponadto w grze znajdziemy wiele rodzajów broni, przeciwników oraz innych bonusów, które bezustannie stają nam na drodze w trakcie walki z armią wroga. Nie brakuje w niej również widowiskowych wybuchów, eksplozji i wystrzałów.

Prezentowany tytuł to efektowna i pełna dynamizmu kosmiczna strzelanina wymagająca od gracza sporego refleksu i niemałych umiejętności zręcznościowych oraz strategicznych. Stanowi ona kolejny dowód na to, że podróże w kosmosie połączone dodatkowo z misją wyniszczenia przeciwnika to tematyka ponadczasowa, która zdaje się nigdy nie będzie w stanie się znudzić czy przeminąć.

Grę Project Ignis można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (9)