Promocyjna oferta na trzecie urodziny Pixelmatora

Promocyjna oferta na trzecie urodziny Pixelmatora26.09.2010 21:38
Wojciech Cybulski

Pixelmator - znany i ceniony edytor grafiki rastrowej na platformę Mac - świętuje swoje trzecie urodziny. Z tej okazji producent programu przygotował ciekawą promocję.

Pixelmator jest jednym z najpopularniejszych edytorów graficznych dedykowanych użytkownikom systemu Mac OS X. Program oferuje wyrafinowane opcje do edycji kolorów, w tym narzędzie krzywych odpowiedzialne za ustawiania całego zakresu tonalnego albo tworzenia precyzyjnych ustawień w indywidualnych kanałach kolorów w obrazie. Aplikacja znalazła się ponadto w naszym zestawieniu najpotrzebniejszych programów na Maka. Specjalna oferta wiąże się z możliwością kupienia pełnej, komercyjnej wersji Pixelmatora z rabatem 30%. Promocja jest ograniczona czasowo i dotyczy wyłącznie firmowego sklepu internetowego Pixelmator. By skorzystać z rabatu, wystarczy w momencie zakupu podać specjalny kod promocyjny - "HAPPYBIRTHDAY". Szczegóły promocji dostępne są na blogu twórców programu.

Demonstracyjną wersję edytora Pixelmator można pobrać bezpośrednio z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)