ProtonMail 3.9: usprawniona wyszukiwarka i „integracja” z ProtonVPN

ProtonMail 3.9: usprawniona wyszukiwarka i „integracja” z ProtonVPN07.07.2017 17:27
ProtonMail 3.9: usprawniona wyszukiwarka i „integracja” z ProtonVPN

Oprogramowanie Szwajcarów z Proton prężnie się rozwija: pod koniec czerwca udostępniony został klient Proton VPN, a dziś ogłoszono, że został on zintegrowany z ProtonMailem. Ukazała się bowiem nowa wersja przeglądarkowego klienta, która obfituje w przydatne nowości.

Niestety, integracja ProtonMaila i ProtonVPN rozczarowuje. Ogranicza się ona w zasadzie tylko do pojawienia się nowej pozycji w panelu ustawień. Dzięki niej możemy zdecydować o przejściu na płatne konto Proton VPN. Warto przy tej okazji zwrócić uwagę, że aktualnie nie ma możliwości zakładania darmowych kont.

Znacznie bardziej przydatne jest nowość w postaci przenoszenia maili pomiędzy folderami metodą przeciągnij i upuść. W ten sposób można im także nadawać etykiety. ProtonMail rozpoznaje teraz także automatycznie maile otrzymywane w ramach subskrypcji i pozwala na wypisanie się z niej za pomocą jednego kliknięcia.

350202015659681729

W aplikacji przeglądarkowej ProtonMaila można już także korzystać z nowej wyszukiwarki, ma ona być „1000 razy szybsza niż kilka miesięcy temu”. Łatwiej będzie zweryfikować skuteczność zmian wprowadzonych do zaawansowanego wyszukiwania. Wyszukiwarka ma teraz bez problemu przetwarzać wieloczęściowe zapytania. Ze składnią zapytań można zapoznać się w dziale pomocy ProtonMaila.

Najnowsze wersje klientów mobilnych ProtonMail można znaleźć w w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)