r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ProtonVPN 1.0.2

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ProtonVPN to klient bezpłatnej usługi VPN, dzięki której możemy ukryć swoją lokalizację i ominąć geoblokady. Za ProtonVPN stoi ta sama szwajcarska grupa, która rozwija ProtonMail, bezpieczną usługę pocztową.

Galeria programu

Do zalogowania się w ProtonVPN potrzebujemy konta Proton, które założyć można po kliknięciu przycisku w oknie powitalnym. Na pasku bocznym w głównym oknie widoczna jest lista wszystkich dostępnych lokalizacji. Wystarczy kliknąć jedną z pozycji i kliknąć „Connect”, by uzyskać połączenie.

Swoją lokalizację można także sprawdzić na zamieszczonej po prawej stronie okna mapie. Klient ProtonVPN umożliwia ponadto tworzenie profili, dzięki którym użytkownik może zapisywać swoje konfiguracje (kraj, serwer) i przypisać jej nazwę oraz kolor.

W ustawieniach programu znajdziemy jedynie podstawowe możliwości: można zdecydować czy program ma być uruchamiany wraz z Windowsem, włączyć automatyczne łączenie oraz przejrzeć ustawienia konta.

Po pierwszym uruchomieniu użytkownik może korzystać z 7-dniowego okresu próbnego konta Plus. Po upływie tego czasu, konto przechodzi do darmowej wersji, w której korzystać można tylko z trzech lokalizacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

ProtonVPN – twórcy ProtonMaila prezentują darmowego VPN-a

25
OPROGRAMOWANIE 20.06.2017 | Maciej Olanicki

W marcu zeszłego roku sławiąca się oferowanym poziomem bezpieczeństwa usługa pocztowa ProtonMail stała się ogólnodostępna. Producent często podkreśla fakt, że firma operuje w Szwajcarii, co ma gwarantować poczcie bezpieczeństwo porównywalne do odczuwanego przez klientów tamtejszych banków. Dziś ProtonMail uruchomił nową usługę – ProtonVPN. Na ile stwierdzenie, że poczta w ProtonMail jest bezpieczna jak w (raczej już przysłowiowym) szwajcarskim banku jest uzasadnione? Do korzystania z niej potrzebne jest hasło logowania oraz hasło klucza RSA-2048. Częściowo szyfrowane są też metadane,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #1 11.09.2017 15:04

Zainstalowałem i chwilowo jest Premium :). Pierwsze spostrzeżenie ,to jakieś problemy po stronie Niemiec ,ostatnio z Niemieckimi serwerami tak już jest :( .Na innym VPN raz zaskakują a innym razem nie , jak widzę tu jest tak samo ,zmieniłem szybko na Hiszpanię i wszystko śmiga jak rakieta. Napisze więcej , sprawdziłem kilka serwisów z filmami a te jak wiadomo nieźle żrą , jaki efekt? ,filmy szybciej się buforują niż normalnie i to jest dopiero dziwne ,premium działa znakomicie zobaczymy jak to będzie po przejściu na Free. Oczywiście wiem że za darmo są wtedy dostępne tylko trzy lokacje ,ale to nie problem ,ciekawi mnie jakie będą transfery i opóźnienia.
Korzystałem z wielu zarówno płatnych jak i darmowych klientów VPN i muszę napisać że ProtonVPN zaskakuje szybkością.

Autor edytował komentarz w dniu: 11.09.2017 18:57
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.