r   e   k   l   a   m   a
reklama

ProtonVPN 1.5.1

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ProtonVPN to klient bezpłatnej usługi VPN, dzięki której możemy ukryć swoją lokalizację i ominąć geoblokady. Za ProtonVPN stoi ta sama szwajcarska grupa, która rozwija ProtonMail, bezpieczną usługę pocztową.

Do zalogowania się w ProtonVPN potrzebujemy konta Proton, które założyć można po kliknięciu przycisku w oknie powitalnym. Na pasku bocznym w głównym oknie widoczna jest lista wszystkich dostępnych lokalizacji. Wystarczy kliknąć jedną z pozycji i kliknąć „Connect”, by uzyskać połączenie.

Swoją lokalizację można także sprawdzić na zamieszczonej po prawej stronie okna mapie. Klient ProtonVPN umożliwia ponadto tworzenie profili, dzięki którym użytkownik może zapisywać swoje konfiguracje (kraj, serwer) i przypisać jej nazwę oraz kolor.

W ustawieniach programu znajdziemy jedynie podstawowe możliwości: można zdecydować czy program ma być uruchamiany wraz z Windowsem, włączyć automatyczne łączenie oraz przejrzeć ustawienia konta.

Po pierwszym uruchomieniu użytkownik może korzystać z 7-dniowego okresu próbnego konta Plus. Po upływie tego czasu, konto przechodzi do darmowej wersji, w której korzystać można tylko z trzech lokalizacji.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 06.05.2018 15:35

Na telefonie posiadam VPN dla androida.
Dokładnie VPN Melon. Jest bez reklam a prędkość to około 3 Mb/s .
Czy posiadając aero i instalując ten program prędkość wzrośnie z 60 KB (poniżej 0,5 Mb/s ) do co najmniej 2 - 3 Mb/s ?
Jest taka możliwość ?

Zero Ghost   16 #1 11.09.2017 15:04

Zainstalowałem i chwilowo jest Premium :). Pierwsze spostrzeżenie ,to jakieś problemy po stronie Niemiec ,ostatnio z Niemieckimi serwerami tak już jest :( .Na innym VPN raz zaskakują a innym razem nie , jak widzę tu jest tak samo ,zmieniłem szybko na Hiszpanię i wszystko śmiga jak rakieta. Napisze więcej , sprawdziłem kilka serwisów z filmami a te jak wiadomo nieźle żrą , jaki efekt? ,filmy szybciej się buforują niż normalnie i to jest dopiero dziwne ,premium działa znakomicie zobaczymy jak to będzie po przejściu na Free. Oczywiście wiem że za darmo są wtedy dostępne tylko trzy lokacje ,ale to nie problem ,ciekawi mnie jakie będą transfery i opóźnienia.
Korzystałem z wielu zarówno płatnych jak i darmowych klientów VPN i muszę napisać że ProtonVPN zaskakuje szybkością.

Autor edytował komentarz w dniu: 11.09.2017 18:57
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii