MacOSInternet i komunikacjaInne programy internetoweProtonMail Bridge
ProtonMail Bridge ikona

ProtonMail Bridge2.1.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ProtonMail Bridge to program pośredniczący, pozwalający dostać się do skrzynki Proton Mail z dowolnego klienta poczty na Macu, nawet jeśli program nie obsługuje szyfrowania.

Bridge działa jak lokalny serwer poczty, z którym klient może połączyć się za pośrednictwem protokołów IMAP i SMTP. Komunikacja z nimi odbywa się tylko w obrębie systemu. Przesyłanie danych do i z serwera ProtonMail jest w pełni szyfrowane, a Bridge korzysta z własnego API Proton Mail. Po instalacji Bridge'a trzeba mu podać informacje o swoim koncie ProtonMail, a następnie podać je w kliencie poczty.

Korzystając z Bridge'a użytkownicy ProtonMaila mogą sprawdzać pocztę w tym samym miejscu, co inne swoje skrzynki, korzystając z dobrodziejstw swojego ulubionego klienta poczty. Ponadto można korzystać z pełnego wyszukiwania tekstowego w swoich zaszyfrowanych e-mailach.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentProtonMail
Liczba pobrań82
Data aktualizacji10 lut 2022
Rozmiar pliku30.97 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
ProtonMail Bridge ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)