ProtonMail Bridge ikona

ProtonMail Bridge2.1.1

WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetoweProtonMail Bridge
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ProtonMail Bridge to program pośredniczący dla użytkowników poczty Proton Mail. Dzięki niemu do skrzynki można dostać się z dowolnego klienta poczty zainstalowanego na komputerze, nawet jeśli ten program nie obsługuje szyfrowania.

ProtonMail Bridge działa jak lokalny serwer poczty. To on komunikuje się ze skrzynką ProtonMail, a przesyłanie danych między nią i „pomostem” jest w pełni szyfrowane. Klient poczty może połączyć się lokalnym serwerem za pośrednictwem protokołów IMAP i SMTP. Komunikacja z nimi odbywa się tylko w obrębie systemu.

Po instalacji Bridge'a trzeba mu podać informacje o swoim koncie ProtonMail, a następnie podać je w kliencie poczty.

Korzystając z Bridge'a użytkownicy ProtonMaila mogą sprawdzać pocztę w tym samym miejscu, co inne swoje skrzynki, korzystając z dobrodziejstw swojego ulubionego klienta poczty. Ponadto można korzystać z pełnego wyszukiwania tekstowego w swoich zaszyfrowanych e-mailach.

Udostępnij
Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentProtonMail
Liczba pobrań429
Data aktualizacji10 lut 2022
Rozmiar pliku54.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ProtonMail Bridge ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)