bEDEYyiJ
Proud ikona

Proud

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Proud to aplikacja typu GTD (Get Things Done), która służy do zarządzania zadaniami i dodawania przypomnień, pozwala też organizować czas użytkownika oraz tworzyć listę codziennych nawyków. Program jest dostępny jedynie w wersji płatnej i zapłacimy za niego 5 dolarów.

bEDEYyiL

W aplikacji znajdziemy trzy listy. Pierwsza z nich to cele, druga przypomnienia, a trzecia historia. Użytkownik może dodawać kolejne cele lub zadania jako kolejne punkty na pionowej liście. Wówczas zyskuje dostęp do okna pozwalającego dostosować szczegóły dotyczące daty przypomnienia oraz czasu trwania danej czynności. Przypomnienia możemy dodawać także za pośrednictwem asystenta Siri na iOS. Program oferuje też możliwość ustawienia czasu, który potrzebny jest na odpoczynek lub skoncentrowanie się.

Przydatną funkcją oferowaną przez program Proud jest możliwość tworzenia nawyków. To mechanizm przydatny, jeśli użytkownik ma cykliczne i regularne zadania do wykonania. Ponadto, program pozwala ustanawiać cele do osiągnięcia, z przyporządkowanymi do nich pomniejszymi zadaniami.

Aplikacja ma ładną szatę graficzną, dostosowaną do "płaskiej" stylistyki najnowszych wydań systemu iOS. Ma też przystępny w obsłudze interfejs, choć zrozumienie mechanizmu jej działania wymaga nieco czasu.

Program oferuje aplikację na smartzegarki Apple Watch. Pozwala ona dodać kolejne zadania do wykonania, odczytywać przypomnienia oraz sprawdzać ilość czasu, która pozostała nam do wykonania danego zadania.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentUseproud
Liczba pobrań99
Data aktualizacji23 lis 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Proud ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDEYyjH