bEqYMCYB
Proud ikona

Proud1.1.1

Pobierz program
wersja stabilna (Mac)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Proud to polska aplikacja, która łączy w sobie całkiem zaawansowany organizer oraz kreator list „to-do”. Uwagę zwraca przede wszystkim niekonwencjonalnym podejściem do interfejsu, który z początku może wydać się dość chaotyczny i nieintuicyjny. Szybko jednak okazuje się, że w układzie opartym o listy jest sens i stanowi nie tylko oryginalne, ale też zmyślne rozwiązanie.

bEqYMCYD

Mimo że program wciąż znajduje się w fazie beta, to działa całkiem sprawne i z powodzeniem może być wykorzystywany w codziennej pracy. Niełatwe początki z Proudem ułatwią użytkownikom pozostawione przez twórców w formie list wskazówki dotyczące obsługi aplikacji.

Aplikacja oferuje trzy podstawowe listy: pierwszą z nich stanowią cele, drugą przypomnienia, a trzecią historia. Użytkownik może dodawać kolejne cele lub zadania jako kolejne punkty na pionowej liście. Wówczas zyskuje dostęp do okna pozwalającego dostosować szczegóły dotyczące daty przypomnienia, czy czasu trwania danej czynności. Proud bezproblemowo radzi sobie z integracją z systemowym panelem powiadomień.

Ponadto dostępne są liczne funkcje dodatkowe, które pozwalają między innymi na określenie czasu na koncentrację czy odpoczynek. Możliwe jest także zsynchronizowanie danych z aplikacją mobilną, a także, w całkiem rozbudowanym oknie ustawień, określenie szczegółowych preferencji powiadomień czy motywów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentProud
Liczba pobrań77
Data aktualizacji22 sie 2016
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Proud ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEqYMCZz