WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćProXmedia Edytor Zdjęć PRO

ProXmedia Edytor Zdjęć PRO2.0.15

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ProXmedia Edytor Zdjęć PRO to program do obróbki plików graficznych, oferujący szereg przydatnych funkcji. Charakteryzuje go zarówno szybkie i bezproblemowe działanie, jak również intuicyjny interfejs użytkownika.

Narzędzie umożliwia otwieranie całych folderów, wybranych fotografii i spakowanych archiwów w formacie zip. Pozwala na zmianę wielkości, jakości i rotacji wielu zdjęć jednocześnie i oferuje automatyczną zmianę nazw obrabianych plików – przykładowo możemy ustawić program tak, by likwidował spację w nazwach kolejnych zdjęć. Za jego pomocą stworzymy ponadto indeksy do katalogów i podkatalogów, podpisując poszczególne pliki i foldery, tak byśmy mogli potem szybko je odnaleźć.

Ze zbioru zdjęć możemy między innymi przygotować galerię (definiując rozmiary miniaturek, a także dużych zdjęć, liczbę rzędów i kolumn oraz stylów css) lub kolaż (czarno-biały, kolorowy bądź czarno-biały na kolorowym tle) czy też wstawić je do wiadomości e-mail w archiwum zip. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, by wykadrować zdjęcie do formatu 2:3 oraz umieścić w zdjęciu ramkę, wybierając kolor tła i kolor granic ramek.

ProXmedia Edytor Zdjęć PRO obsługuje najpopularniejsze formaty, takie jak JPG, BMP, PNG, GIF, PDF oraz SWF. Aplikacja zawiera również opcję tworzenia prezentacji flash przy wykorzystaniu własnego zbioru fotografii. Co ciekawe, jeśli zechcemy, by nasze zdjęcia bądź pliki graficzne nie były wykorzystywane przez inne osoby, możemy umieścić na nich znak wodny z tekstu lub z innego obrazka, regulując jego przezroczystość oraz kolor.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentProXmedia
Liczba pobrań14 607
Data aktualizacji10 maj 2013
Rozmiar pliku2.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)