PrtScrn to za mało, by robić dobre zrzuty ekranu. Rozdajemy licencje na Ashampoo Snap 9!

PrtScrn to za mało, by robić dobre zrzuty ekranu. Rozdajemy licencje na Ashampoo Snap 9!

PrtScrn to za mało, by robić dobre zrzuty ekranu. Rozdajemy licencje na Ashampoo Snap 9!
19.04.2016 10:57, aktualizacja: 19.04.2016 11:39

Domyślny mechanizm zrzutów ekranu w Windowsie jest o lataświetlne do tyłu za tym, co oferuje KDE. Jednak osoby, którepotrzebują takiej funkcjonalności na co dzień i mają większewymagania niż to, co daje naciśnięcie klawisza PrtScrn, nie musząprzechodzić na Linuksa. Są na „okienka” narzędzia, którezadowolą nawet najbardziej wymagających, w tym ludzi robiącychporadniki i wideoporadniki. Wśród nich na czele wysuwa się Snap 9firmy Ashampoo. To narzędzie płatne – ale mamy dla Was na tenprogram 20 licencji do rozdania.

Snap 9: król narzędzi do zrzutów ekranu

Możliwości Snapa 9 są bardzo duże. Program pozwala naprzechwytywanie nie tylko obrazów, ale też wideo, edycję ich nażywo, wstawianie dodatkowego tekstu czy strzałek. Nagrywać możemynie tylko z ekranu, ale też z kamerki internetowej, z wykorzystaniemefektów specjalnych. Snap 9 potrafi też sam w wybranych momentachzastopować nagrywanie, pozwala też na płynną zmianę zrzucanegoobszaru.

Obraz

Sporym atutem programu jest mechanizm rozpoznawania tekstu (OCR) zcałych stron, oraz ich automatycznego numerowania i katalogowania.To wszystko szybko można udostępnić innym aplikacjom, np.Photoshopowi, jak również przesłać do aplikacji przeglądarkowychczy dysków w chmurze. Snap 9 wspiera nie tylko Chrome czy Firefoksa,ale też nową przeglądarkę Microsoft Edge.

W stosunku do poprzednika (Snap 8), nowa wersja programuprzyniosła też wsparcie dla rozdzielczości 4K, swobodny wybórekranu w trybie edycji, kopiowanie obiektów do schowka w trybieedycji, kopiowanie obiektów pomiędzy zrzutami ekranu,przechwytywanie obrazów ze schowka, automatyczne tworzenie animacjiGIF, edytowanie wideo na żywo oraz wyświetlanie naciskanychklawiszy podczas nagrywania.

Rozdajemy licencje!

Normalnie Ashampoo Snap 9 kosztuje 169,99 zł, ale dla 20 naszychCzytelników (posiadających aktywne konto w serwisie), którzy jakopierwsi napiszą w komentarzu pod tym materiałem, do czegozamierzają Ashampoo Snap 9 wykorzystać, rozdamy 20 kodówaktywacyjnych, pozwalających na korzystanie z programu bezograniczeń na jednym stanowisku. Uwzględnimy komentarze umieszczone w ciągu 24 godzin od daty tej publikacji.

Ashampoo Snap 9znajdziecie w naszej bazieprogramów, jest kompatybilny z Windowsem 7, 8 i 10.

Snap 2017: przechwytywanie obrazu za darmo

Nie każdemu tak rozbudowany program jak Snap 9 jest potrzebny.Dla wszystkich naszych Czytelników mamy więc Ashampoo Snap 2017,który aktywować możecie za darmo, po rejestracji na stronieproducenta.

Program ten pozwala na przechwytywanie, edycję i dzielenie sięzawartością ekranu, zarówno w formie pojedynczych obrazów, jak iedytowalnego wideo. Znajdziemy w nim narzędzia pozwalające nadodanie informacji lub dorysowania szczegółów na materialeźródłowym. Wersja ta pozwala na połączenie wielu zrzutówekranu w celu wizualizacji wieloetapowej sekwencji, radzi sobie zrozdzielczościami ekranowymi do 4K. Zawiera także funkcjętworzenia animacji GIF.

Obraz

Stworzone tak obrazy i wideo mogą być wysłane e-mailem bezkonieczności otwierania klienta poczty, program pozwala też naskalowanie ich do zadanego rozmiaru. Warto podkreślić, że podobniejak w komercyjnym Snapie 9, także i tu sprawujemy pełną kontrolęnad przechwytywaniem obrazu w czasie rzeczywistym, a obiekty iustawienia pozostają edytowalne dzięki wersjonowaniu tła.

Ashampoo Snap 2017 znajduje się w naszej bazieprogramów, jest kompatybilny z Windowsem 7, 8 i 10. Uwaga: jeślipo zarejestrowaniu Snapa 2017 chcielibyście skorzystać z bardziejrozbudowanej, komercyjnej wersji, to zapłacicie za nią tylko 67,98zł – to specjalna cena aktualizacji dla naszych Czytelników.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (120)