Przygarnij projektor Philips Screeneo i testuj przez 60 dni

Przygarnij projektor Philips Screeneo i testuj przez 60 dni
10.04.2015 13:43
Przygarnij projektor Philips Screeneo i testuj przez 60 dni

Ruszyła wiosenna promocja, w której bez żadnego ryzyka można przetestować projektor Philips Screeneo z gwarancją zwrotu pieniędzy. Screeneo to projektor wyjątkowy, gdyż dzięki możliwości rzucania obrazu z bardzo małej odległości nie wymaga wiele miejsca i potrafi zadziwić nie tylko w salonie.

Screeneo to wyjątkowy projektor, który ma możliwość, jak to nazwał producent, ultrakrótkiego rzutu. Oznacza to, że wyświetla obraz o przekątnej 100 cali z odległości zaledwie 44 cm od ekranu, a 50 cali z odległości 10 cm. Rozdzielczość to niestety tylko HD (1280 × 800). Spokojnie można ustawić go na podłodze pod ścianą albo na niewielkiej szafce pod telewizor, aby cieszyć się dużym obrazem nawet w niewielkim pokoju. Co ciekawe, obraz można rzucać na ścianę lub ekran, także od tyłu i gdy projektor wisi pod sufitem.

Projektory z tej linii są ponadto przenośne i zajmują niewiele miejsca – ich wymiary to 339 × 287 × 148 mm. Na obudowie znajdziemy, zależnie od modelu, 2 lub 3 porty USB, 2 lub 3 złącza HDMI, analogowe i cyfrowe wyjścia dźwięku, gniazdo na słuchawki z przodu, wejście VGA i gniazdo na karty pamięci. Dwa modele zostały wyposażone dodatkowo w tunery DVB-T oraz karty WiFi 2,4 lub 5 GHz. Modele z dostępem do Sieci mogą odbierać media przez DLNA, Miracast i Bluetooth. Każdy z nich ma głośniki stereo i subwoofer (Dolby Digital 2.1, RMS 46 W). Projektory działają pod kontrolą Androida 4.2. Obraz generowany jest z wykorzystaniem systemu DLP, lampa LED o mocy 700 ANSI lumenów ma żywotność 30 000 godzin. Kontrast dynamiczny wynosi 10 000:1.

Dzięki wiosennej, 3-miesięcznej promocji każdy może się przekonać jak wielki potencjał kryje w sobie linia Philips Screeneo. Projektory Screeneo można przetestować bez żadnego ryzyka. Jeśli projektor nie spełni oczekiwań klienta, wystarczy wypełnić formularz na dedykowanej stronie internetowej i odesłać nieuszkodzone urządzenie, wraz ze wszystkimi elementami zestawu. Na testy mamy 60 dni, pieniądze zostaną zwrócone na konto. Promocja obejmuje wszystkie modele Philips Screeneo zakupione na terenie Polski w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2015 roku.

Szczegółowe warunki promocji i formularz zwrotu dostępne są na stronie producenta. Dostępne są cztery modele, różniące się możliwościami i zestawem złączy. Ceny projektorów zaczynają się od 3799 złotych, każdy z nich objęty jest 2-letnią gwarancją.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)