Przyjdź na Code Europe Wrocław i posłuchaj programistów z całej Europy

Przyjdź na Code Europe Wrocław i posłuchaj programistów z całej Europy

19.05.2017 14:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

23 maja we Wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się jedna z największych w kraju konferencji programistycznych – Code Europe. Wydarzenie zostało podzielone na 3 ścieżki: Backend/Frontend, Mobile i Big Data. Będzie można posłuchać ekspertów z każdej z dziedzin, pracujących w takich firmach, jak Google, Microsoft, Netflix, Trivago, Volvo, Intel czy Uber.

Na uczestników wiosennej edycji Code Europe czekają prelekcje podzielone na 3 główne tematy. Do zainteresowanych JavaScriptem, Angular.js, HTML/CSS, C++, Javą, PHP, przyszłością ECMA, pracą z bazami danych i zabezpieczeniami, powstał blok Backend/Frontend. W nim będzie można zapoznać się z wyzwaniami stawianymi przed Uberem czy Netflixem. Zainteresowani aplikacjami mobilnymi, Androidem, iOS-em, Javą, Swiftem i internetem rzeczy będą mogli posłuchać o doświadczeniach deweloperów z Xstrema, Microsoftu, Mozilli, BZ WBK, Volvo czy Dysona. Zajmujący się analityką, bazami danych, uczeniem maszynowym i dziedzinami z nimi powiązanymi zainteresować powinny wykłady z kategorii Big Data. Będzie można posłuchać, co mają do powiedzenia pracownicy Nokii z Wrocławia i były pracownik Facebooka.

Wstęp na konferencję jest płatny, ale kosztuje niewiele więcej niż bilet do kina – jedynie 29 złotych. Na wydarzenie o takiej skali i zasięgu to niewielki wydatek i warto się wybrać do Hali Stulecia we wtorek. Bilet można kupić na stronie wydarzenia. W cenie jest kawa i pizza ;).

Warto zawczasu zapoznać się z agendą i przygotować sobie plan działania. Jednocześnie będzie odbywać się nawet 5 wykładów. Można też zapisać się na warsztaty praktyczne i poznać Angular.js, zabezpieczenia IT, techniki szukania luk w aplikacjach webowych, programowania robotów czy platformę Intel KNL.

Kolejne wydarzenie z serii zostało zaplanowane na 25 maja w Warszawie – tam odbędzie się na PGE Narodowym.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)