Przypominamy o akcji na blogach, nagrody nadal czekają!

Przypominamy o akcji na blogach, nagrody nadal czekają!

Redakcja
07.12.2012 18:24, aktualizacja: 12.12.2012 17:58

Obchodzimy dziś dziesiąte urodziny dobrychrogramów, w związku z czym rozdaliśmy już ponad setkę nagród, uruchomiliśmy nową usługę Netfix, ale to nie wszystko. Przypominamy, że wciąż trwają dwie duże akcje na łamach części blogowej, w których łącznie można wygrać niemal dziesięć Xboxów, tablet z Windows 8, smartfony z Windows Phone 8, mnóstwo gadżetów, w tym unikalne kurtki z naszym logo.

Obraz

Stworzyliśmy specjalne profile agregujące wpisy poświęcone Windows 8 oraz Windows Server 2012. Zachęcamy Was do opisywania swoich doświadczeń z nowymi systemami, a my wyławiać będziemy najciekawsze treści - podobnie, jak ma to miejsce w przypadku strony głównej bloga dobrychprogramów. Nie trzeba ich specjalnie zgłaszać, czujne oko redakcji wszystko wyłapie.

W przypadku bloga o Windows 8 będziemy klasyfikować posty w ramach różnych kategorii: „Pierwsze wrażenia” (gdzie zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami pierwszych chwil z nowym systemem), „Sprytne obserwacje” (gdzie zachęcamy do podpowiadania, jak coś zrobić szybciej, lepiej, np. skróty klawiszowe czy szybkie dzielenie się treściami), „Zrób to sam” (instrukcje, jak wykonać czynności, których w Windows 7 nie było lub robiło się je inaczej), „Tylko dla twardzieli” (posty na tematy zaawansowane, Powershell i coś dla tych, co grzebią pod maską) oraz „Ulubiony kafelek” (co najbardziej podoba Wam się w nowym systemie). Akcja potrwa do połowy grudnia. Jest więc sporo czasu, by zapoznać się z systemem, nawet jeśli nie macie go jeszcze na swoim komputerze. Można w tym celu skorzystać z 90-dniowej wersji testowej Windows 8 dostępnej do pobrania ze stron Microsoftu.

W przypadku bloga o Windows Server 2012 zachęcamy do dzielenia się wszystkim, co wydaje Wam się interesujące w kontekście serwerowych technologii Microsoftu. Mamy nadzieję, że posty okażą się lekturą nie tylko ciekawą, ale i praktyczną - na przykład dzięki wskazówkom dla innych, w tym również mniej doświadczonych użytkowników. Akcja potrwa jeszcze ponad miesiąc, rozstrzygniemy ją w przyszłym roku. Dla zainteresowanych również dostępna jest wersja ewaluacyjna Windows Server 2012, którą pobrać można za darmo.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)