Przypominamy: ósme P.I.W.O. już 3 grudnia

Przypominamy: ósme P.I.W.O. już 3 grudnia

25.11.2011 13:42, aktualizacja: 25.11.2011 14:03

Ósma edycja Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania (czyli P.I.W.O.) Zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie 3 grudnia.

Impreza P.I.W.O. jest kierowana do wszystkich zainteresowanych wolnym oprogramowaniem, którzy akurat będą w Poznaniu 3 grudnia. Spotkanie będzie miało miejsce w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej na ulicy Piotrowo 2. Start zaplanowano na godzinę 10:00, prelekcje potrwają do 18:00.

Agenda spotkania została podzielona na dwie ścieżki. W tym roku będzie można posłuchać o zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem wolnego oprogramowania, o możliwościach HTML5 na polu określania dostępu do plików, poznać najpopularniejszy w tej chwili na świecie CMS, a nawet zainstalować Debiana na… czytniku e-booków. Jeśli te tematy nie wzbudzą czyjegoś zainteresowania, może przenieść się na prelekcje z drugiej, bliższej światu wielkich korporacji ścieżki, na których będzie można posłuchać o projektach typowo biznesowych opartych na wolnym oprogramowaniu, oraz o nieodzowności tego oprogramowania w środowiskach komercyjnych. Będzie również możliwość podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas 45-minutowej sesji Lightning Talks

Impreza tradycyjnie jest otwarta, darmowa i nie wymaga rejestracji pod żadną postacią, ale jeśli ktoś ma ochotę, może podać swoje dane na stronie spotkania. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)