PstPassword ikona

PstPassword1.20

WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełPstPassword
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

PstPassword to bardzo małe i proste w obsłudze narzędzie, pozwalające odzyskać utracone hasło do pliku folderów osobistych (PST) klienta poczty e-mail Microsoft Outlook.

Aplikacja pozwala użytkownikowi wczytać wybrany plik PST, a następnie daje dostęp do zapomnianego hasła. Ponadto wyświetla ona również takie informacje jak kodowanie i jego wersja, suma kontrolna CRC, hasła, pełną ścieżkę do pliku, jego rozmiar, datę modyfikacji i ewentualnie występujące błędy. Wszystkie te dane zapisać można jako raport w postaci pliku tekstowego lub HTML.

PstPassword nie wymaga, aby będący częścią pakietu biurowego Microsoft Office klient poczty Outlook był zainstalowany w systemie. Do poprawnego działania narzędzia wystarczy posiadanie wspomnianego pliku PST, który zawiera foldery osobiste, a także kopie wiadomości e-mail.

Obecna wersja PstPassword wspiera pliki PST utworzone przez Outlooka w wersji 97, 2000, XP, 2003, 2007, 2013 i 2016.

Uwaga!

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNirSoft
Liczba pobrań4 167
Data aktualizacji23 kwi 2017
Rozmiar pliku0.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PstPassword ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)