Publiczna beta Internet Explorer 9 we wrześniu

Publiczna beta Internet Explorer 9 we wrześniu

Wojciech Kowasz
30.07.2010 11:14

To już potwierdzone informacje - we wrześniu Microsoft publicznie udostępni wersję beta przeglądarki Internet Explorer 9.

Wcześniejsze, nieoficjalne przecieki mówiły, że Microsoft przygotowuje się do wydania bety przeglądarki w sierpniu. Ma być ona dostępna publicznie, co nie dziwi biorąc pod uwagę fakt, że trzy poprzednie wersje Platform Preview (ostatnia w czerwcu) również od razu wydawane były dla szerokiego grona użytkowników. Teraz jednak słowa Kevina Turnera z Microsoftu wypowiedziane podczas corocznej konferencji finansowej firmy przesunęły oficjalną datę wydania bety z sierpnia na wrzesień. Doniesienia z konferencji opublikowała na swoim blogu znana blogerka opisująca tematy związane z Microsoftem, Mary Jo Foley.

Przypomnijmy, że wczoraj do Internetu wyciekły zrzuty ekranu prawdopodobnie przedstawiające jedną z bardziej zaawansowanych, jeszcze niedostępnych publicznie wersji rozwojowych Internet Explorera 9. Prawdopodobnie - bo wkrótce po ich publikacji pojawiły się głosy, że mogą one być sfałszowane. Innym wytłumaczeniem drobnych nieścisłości na screenach może być też fakt, że pochodzą one ze starej kompilacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)