iOSNarzędziaPrzesyłanie plikówPushbullet
Pushbullet ikona

Pushbullet

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pushbullet to usługa, dzięki której możemy przesyłać i synchronizować dane pomiędzy różnymi rodzajami urządzeń i systemów. W przypadku iOS ogranicza się do przesyłania tekstu (w tym linków) oraz grafik.

Do skorzystania z usługi Pushbullet niezbędne jest założenie konta. Aplikacja wspiera logowanie za pomocą serwisu Facebook oraz Google +. Aby w pełni docenić możliwości usługi należy z niej korzystać na minimum dwóch urządzeniach. Pushbullet jest dostępny w formie aplikacji mobilnych dla iOS i Androida, jako strona www, dodatki do wybranych przeglądarek oraz programy desktopowe dla OS X i Windowsa. Dzięki otwartemu API powstają także nieoficjalne zamienniki. Wybrane dane możemy przesyłać do konkretnych urządzeń, bądź też wszystkich przypisanych do konta. Aplikacja umożliwia również dodawanie znajomych oraz konwersację z nimi. Posiada wbudowany komunikator.

Dzięki specjalnemu programowi dla OS X możliwe jest również śledzenie powiadomień z naszego urządzenia z iOS na pulpicie Macbooka. Pushbullet nie posiada zbyt wielu możliwości konfiguracji, jednak swoje zadanie spełnia bardzo dobrze. Dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań132
Data aktualizacji19 wrz 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Pushbullet ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)