WindowsNarzędziaSynchronizacja danychPushbullet
Pushbullet ikona

Pushbullet363

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pushbullet to praktyczne narzędzie do przesyłania danych między urządzeniami. Z użyciem Pushbullet można wyświetlać na innym urządzeniu powiadomienia, SMS-y, przekazywać pliki i tym podobne. Można też komunikować się ze znajomymi.

Wybrane dane możemy przesyłać do konkretnych urządzeń, bądź też wszystkich przypisanych do konta. Okno wysyłania przypomina czat – można przeciągnąć na nie pliki, wpisać dane i tym podobne. SMS-y i różne wiadomości pokazują się jak zwykły komunikator. Program umożliwia również dodawanie znajomych do listy, rozmawianie z nimi oraz wymianę plików.

By korzystać z Pushbullet trzeba zarejestrować się przez Google+ lub Facebooka na kilku urządzeniach. Pushbullet wydał także aplikacje mobilne, można z niego korzystać na stronie i jako dodatki do wybranych przeglądarek. Dzięki otwartemu API powstają także nieoficjalne zamienniki.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 592
Data aktualizacji19 mar 2021
Rozmiar pliku1.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Pushbullet ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)