puush1.0

WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazupuush
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

puush to bardzo proste w obsłudze narzędzie do udostępniania zrzutów ekranowych.

Aplikacja umożliwia także na tworzenie screenshotów przy wykorzystaniu techniki "przeciągnij i upuść" lub też za pomocą uprzednio zdefiniowanego skrótu klawiaturowego. Dzięki temu możemy zapisać na dysku twardym wybrany fragment naszego pulpitu, ujęcie z ciekawego fragmentu gry bądź też stop-klatkę z oglądanego filmu. Użytkownik może dowolnie zarządzać grafikami zapisanymi w puush i wybrać, które obrazy mają zostać ukryte lub usunięte.

Po utworzeniu zrzutu ekranowego w puush aplikacja natychmiast generuje odnośnik, który następnie możemy wysłać dowolnemu użytkownikowi pocztą elektroniczną, udostępnić na Facebooku czy też Twitterze lub jakimkolwiek innym serwisie społecznościowym czy forum internetowym.

puush jest całkowicie bezpłatny i nie zawiera reklam, co z pewnością zadowoli wielu potencjalnych użytkowników programu, którzy poszukują niewielkiego, ale praktycznego narzędzia do udostępniania screenshotów.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Producentpuush
Liczba pobrań832
Data aktualizacji28 lut 2016
Rozmiar pliku1.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)