bEhCEqAB

Quick Media Converter HD4.8.0.5

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Quick Media Converter (QMC) to wszechstronne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pozwalające konwertować pliki audio i wideo pomiędzy wieloma popularnymi formatami - w tym także kompatybilnymi z większością stacjonarnych odtwarzaczy DVD, telefonów komórkowych, urządzeń iPhone/iPod, konsolami XBox, PlayStation 3, PSP, Wii oraz Nintendo DS.

bEhCEqAD

Oferuje 3 tryby pracy: Easy Mode - do transkodowania przy użyciu standardowych ustawień programu, Expert Mode - konwertowania z możliwością konfiguracji poszczególnych parametrów i HD Mode - przydatny podczas pracy z materiałami w wysokich rozdzielczościach HD. W zależności od wybranego trybu obsługa Quick Media Convertera ogranicza się do wczytania plików, wyboru formatu wyjściowego i wskazania lokalizacji, gdzie zapisany ma zostać wyjściowy materiał. Dodatkowo program wyposażony został we wbudowaną aplikację CamStudio do rejestrowania aktywności na pulpicie oraz funkcję tworzenia zrzutów ekranowych konwertowanego filmu i zapisu obrazu z kamerki internetowej.

Co istotne Quick Media Converter nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych kodeków, a zaimplementowana biblioteka kodeków pozwala na pracę z olbrzymią - jak na darmowe narzędzie - ilością formatów. Wśród nich znaleźć można m.in. FLV, MOV, WMV, AVI (DivX/Xvid), MPEG, MPEG-2, MPEG-4, DVD, VCD, 3GP, 3G2, MP3, MP4, WMA i wiele innych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Quick Media Converter HD 4.8.0.5wersja stabilna (32-bit)
Quick Media Converter HD 4.8.0.5wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.17 ocen
Liczba pobrań40 132
Data aktualizacji22 wrz 2015
Rozmiar pliku61.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhCEqBi
bEhCEqBz