AndroidNarzędziaInne narzędziaQuip

Quip8.46.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Quip to bardzo przydatne narzędzie do pracy nad jednym dokumentem w grupie. Pod względem ogólnych założeń program można porównać do Dokumentów Google.

W przypadku, gdy pracujemy z kilkoma osobami nad jednym projektem, nie musimy po wprowadzeniu zmian wysyłać go pocztą elektroniczną. Dzięki wykorzystaniu programu Quip istnieje opcja dzielenia się wybranym plikiem z innymi użytkownikami i edytowania go w czasie rzeczywistym. Quip pozwala na uruchomienie wszystkich funkcji nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniu przenośnym, o ile posiadamy zainstalowaną opisywaną aplikację.

Quip oferuje nie tylko dostęp do utworzonego dokumentu, ale pozwala także na udostępnianie listy zadań i czatowanie z innymi pracownikami. Sprawia to, że użytkownicy mogą skupić się głównie na pracy i zapomnieć o e-mailach, rozmowach telefonicznych czy też spotkaniach w celu omówienia kolejnych szczegółów. Możliwość dodawania notatek do pliku jest niezwykle przydatna i pozwala zostawiać rozmaite komentarze.

Możliwe jest także importowanie dokumentów z Dropbox, Evernote, Google Drive, Box czy Dokumentów Google, a także eksportowanie projektów utworzonych w Quip do formatu PDF lub Microsoft Office. Dodatkowo aplikacja umożliwia eksportowanie arkuszy kalkulacyjnych do Microsoft Excel i importowanie książki adresowej z Gmail, Yahoo, Hotmail, Microsoft Outlook, Google bądź iCloud.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentQuip
Liczba pobrań8
Data aktualizacji6 cze 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)