bDUsnPSd

QuiteRSS0.19.4

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

QuiteRSS to lekki i szybki czytnik RSS/Atom stworzony w języku C++ z użyciem biblioteki Qt, umożliwiający wygodne monitorowanie nowych treść publikowanych na ulubionych stronach internetowych, blogach itp.

bDUsnPSf

Aplikacja skanuje co jakiś czas wszystkie dodane w programie kanały RSS/Atom i informuje użytkownika o nowych treściach publikowanych online w różnego rodzaju serwisach internetowych. QuiteRSS pozwala filtrować i tagować zebrane informacje, automatycznie sprawdzać zawartość kanałów po uruchomieniu, włączać/wyłączać grafikę w powiadomieniach, a także obsługiwać program przy użyciu skrótów klawiszowych. Informowanie o nowych publikowane odbywać się może za pośrednictwem sygnału dźwiękowego i/lub popupów.

QuiteRSS wyposażony został we wbudowaną przeglądarkę internetową (bazującą na silniku Webkit), umożliwiającą dostęp do źródła wiadomości bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania. Czytnik pozwala również na import/eksport kanałów RSS (pliki OPML) oraz obsługę serwerów proxy.

Uwaga!

  • Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
QuiteRSS 0.19.4wersja stabilna (32-bit)
QuiteRSSwersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.323 oceny
ProducentQuiteRSS Team
Liczba pobrań6 210
Data aktualizacji14 maj 2020
Rozmiar pliku26.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUsnPSK
bDUsnPTb