MacOSInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWQupZilla
QupZilla ikona

QupZilla2.2.6

QupZilla to lekka i szybka przeglądarka internetowa, stworzona na bazie biblioteki Qt oraz silnika renderującego WebKit. Oferuje ona zestaw podstawowych funkcji, które z pewnością zadowolą większość użytkowników systemów Windows oraz Linux.

Aplikacja pozbawiona została wszelakich zbędnych wodotrysków, oferując użytkownikowi jedynie najistotniejsze funkcje, których nie powinno zabraknąć w przeglądarce internetowej. Znajdziemy wśród nich mechanizm kart do przeglądania wielu witryn w jednym oknie programu, wbudowany menedżer pobierania plików i czytnik kanałów RSS, narzędzia do obsługi historii przeglądania i zakładek, a także menedżera ciasteczek z możliwością filtrowania i usuwania pojedynczych pozycji.

Nie zabrakło również opcji przeglądania stron w trybie incognito, narzędzia do przechowywania haseł, obsługi skrótów klawiszowych oraz wsparcia dla motywów graficznych i rozszerzeń, z pomocą których dostosujemy zarówno aspekty wizualne aplikacji, jak również oferowaną przez nią funkcjonalność. QupZilla obsługuje serwery proxy, pozwala na import ustawień i zakładek z innych przeglądarek oraz wspiera wiele najpopularniejszych systemów kodowania znaków.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDavid Rosca
Liczba pobrań114
Data aktualizacji30 kwi 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
QupZilla ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)