WindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWQupZilla
QupZilla ikona

QupZilla2.2.6

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

QupZilla to lekka i szybka przeglądarka internetowa, stworzona na bazie biblioteki Qt oraz silnika renderującego WebKit. Oferuje ona zestaw podstawowych funkcji, które z pewnością zadowolą większość użytkowników systemów Windows oraz Linux.

Aplikacja pozbawiona została wszelakich zbędnych wodotrysków, oferując użytkownikowi jedynie najistotniejsze funkcje, których nie powinno zabraknąć w przeglądarce internetowej. Znajdziemy wśród nich mechanizm kart do przeglądania wielu witryn w jednym oknie programu, wbudowany menedżer pobierania plików i czytnik kanałów RSS, narzędzia do obsługi historii przeglądania i zakładek, a także menedżera ciasteczek z możliwością filtrowania i usuwania pojedynczych pozycji.

Nie zabrakło również opcji przeglądania stron w trybie incognito, narzędzia do przechowywania haseł, obsługi skrótów klawiszowych oraz wsparcia dla motywów graficznych i rozszerzeń, z pomocą których dostosujemy zarówno aspekty wizualne aplikacji, jak również oferowaną przez nią funkcjonalność. QupZilla obsługuje serwery proxy, pozwala na import ustawień i zakładek z innych przeglądarek oraz wspiera wiele najpopularniejszych systemów kodowania znaków.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.99 ocen
Twoja ocena
ProducentDavid Rosca
Liczba pobrań13 598
Data aktualizacji30 kwi 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
QupZilla ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)