R-Undelete ikona

R-Undelete6.6 build 175721

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

R-Undelete jest zaawansowanym, ale stosunkowo prostym w użyciu narzędziem, za pomocą którego możemy odzyskać utracone dane, takie jak przypadkowo usunięte pliki, dane zaginione po formacie dysku lub w wyniku jego awarii.

Wersja Home jest dostępna za darmo do użytku domowego i nie posiada kilku bardziej zaawansowanych funkcji, ale jest w pełni funkcjonalna i powinna być wystarczająca do zdecydowanej większości typowych potrzeb w zakresie odzyskiwania danych. Program obsługuje partycje FAT, NTFS, NTFS5 oraz Ext2FS, zaś sama obsługa jest uproszczona za pomocą przejrzystego interfejsu użytkownika, prowadzącego nas krok po kroku poprzez każdy etap.

R-Undelete umożliwia podgląd niektórych typów plików przed próbą ich odzyskania, dzięki czemu możemy wizualnie potwierdzić zawartość plików PDF, pakietu Microsoft Office, różnych formatów zdjęć i nie tylko. Dodatkowo aplikacja posiada wbudowany system monitorujący S.M.A.R.T. dysku twardego, pozwalający na analizę i ocenę stanu zdrowia naszego nośnika danych. Przydatna jest też opcja utworzenia kopii programu na wymiennym nośniku (np. pendrive USB), dzięki któremu możemy podjąć próbę odzyskania danych poza systemem Windows.

Udostępnij
R-Undelete 6.6 build 175721wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Liczba pobrań1 130
Data aktualizacji18 lut 2020
Rozmiar pliku65.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
R-Undelete ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)