WindowsGrafikaPrzeglądarki graficzneRadiAnt DICOM Viewer

RadiAnt DICOM Viewer4.6.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

RadiAnt DICOM Viewer jest bardzo intuicyjną i łatwą w obsłudze przeglądarką DICOM-PACS dla obrazów medycznych, która w znikomym stopniu zużywa zasoby komputera.

Za pomocą RadiAnt DICOM Viewer możemy skorzystać z wielu przydatnych funkcji umożliwiających obróbkę obrazu i pomiarów, takich jak: powiększanie i przesuwanie, ustawianie jasności i kontrastu, tryb negatywu, domyślne ustawienia okna dla Tomografii Komputerowej (np. płucne i kostne), obracanie o 90 lub 180 stopni, wykonywanie odbicia lustrzanego (zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej), sprawdzanie wartości kąta (normalny oraz kąt Cobba) i wiele innych.

Warto wspomnieć, że RadiAnt DICOM Viewer może pracować w dwóch trybach: 32-bitowym oraz 64-bitowym. Na starszych komputerach uruchamia się pierwsza z wymienionych wersji, natomiast na nowszych możemy zrobić użytek z drugiego wydania.

RadiAnt DICOM Viewer bezproblemowo zadziała więc na leciwych pecetach dysponujących zaledwie 512 MB pamięci operacyjnej, ale oprócz tego program wykorzystuje także nowoczesne sprzęty wyposażone w procesory wielordzeniowe i kilkanaście GB RAM-u.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMedixant
Liczba pobrań22 671
Data aktualizacji24 lut 2019
Rozmiar pliku3.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)