WindowsGryWyścigiRally Championship Xtreme

Rally Championship Xtreme

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rally Championship Xtreme jest szóstą odsłoną serii gier rajdowych studia Warthog. Gracz po raz kolejny będzie mógł wziąć udział w emocjonującym wyścigu, tym razem na trasach znanych z np. Rajdowych Mistrzostw Wielkiej Brytanii czy rajdów z USA.

Prawdziwe samochody i trasy wyścigowe

Na gracza czeka aż pięć trybów gry, które na różny sposób urozmaicają rozgrywkę. Rally Championship Xtreme oferuje 28 samochodów rajdowych i pozwala zasiąść za kierownicą takich modeli, jak Audi Quattro, Mini Cooper, Lancia Stratus czy Subaru Impreza 2001. Poza tym, gra umożliwia przejazd po trasach znanych z Rajdu Arktycznego, rajdów z USA, British Rally Championship czy Rajdu Safari. Łącznie dostępnych dróg jest ponad dwadzieścia.

Atrakcyjności rozgrywce dodaje fakt, że podczas wyścigu nie trzeba ściśle trzymać się drogi – ścinanie zakrętów czy jazda na skróty przez pole jest jak najbardziej możliwa. Cecha ta zdecydowanie odróżnia ten tytuł zarówno od jego poprzednich odsłon, jak i konkurencyjnego Colin McRae Rally. Dodatkowo w Rally Championship Xtreme występuje niezła fizyka jazdy i realistyczny system uszkodzeń samochodu – jak na okres, w którym powstała gra.

W dostępnym do pobrania trybie demonstracyjnym, dla gracza dostępny jest tylko jeden tor oraz jeden samochód, a jest nim Subaru Impreza 2001. Aby uniknąć problemów, warto uruchomić grę w trybie zgodności z poprzednimi wersjami systemu operacyjnego – to leciwy tytuł.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Pentium III 500, 500 MHz
  • Pamięć RAM: 128 MB
  • Karta graficzna: RIVA TNT2
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentTT Games
Liczba pobrań333
Data aktualizacji9 lip 2020
Rozmiar pliku44.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)