bEhCFuwl

Ramzes18.57.05

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zintegrowany, kompleksowy pakiet wspomagający prowadzenie firmystworzony przez warszawskiego producenta o tej samej nazwie.

bEhCFuwn

Wskład pakietu wchodzą moduły Faktura - do wystawiania dokumentówsprzedaży i prowadzenia kasy, Magazyn - do prowadzenia gospodarkimagazynowej, Produkcja - do obsługi magazynu produkcyjnego, PKPiR -do prowadzenia tzw. uproszczonej księgowości, Księgi Handlowe - doprowadzenia tzw. pełnej księgowości, Ryczałt - dla firmrozliczających się z podatku według stawek ryczałtowych, Płace - donaliczania płac i ewidencjonowania danych pracowników, Amortyzacja- do prowadzenia ewidencji środków trwałych i naliczania odpisówamortyzacyjnych.

Ramzes umożliwia pracę w sieci, obsługujenajpopularniejsze drukarki fiskalne (POSNET, Elzab, Optimus IC), atakże czytniki kodów kreskowych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Ramzes 18.57.05wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.613 ocen
Liczba pobrań11 099
Data aktualizacji7 maj 2018
Rozmiar pliku492.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhCFuwS
bEhCFuxj