bEUZIWad

Ramzes PKPiR18.57.05

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program do prowadzenia tzw. uproszczonej księgowości, zmożliwością pracy w sieci i obsługi wielu firm.

bEUZIWaf

Ramzes PKPiRpozwala na prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów orazrejestrów VAT, umożliwia programowanie stałych wzorów zdarzeńgospodarczych, ewidencjonowanie przebiegu oraz kosztów eksploatacjipojazdów, obliczanie i wystawianie deklaracji podatku dochodowego iVAT (PIT-5, VAT-7 i pochodne), drukowanie księgi przychodów irozchodów według wzoru określonego w rozporządzeniu MinistraFinansów, tworzenie, przeglądanie i drukowanie raportówdotyczących: księgi głównej, pojazdów, wyposażenia, przychodów izestawienia rocznego i wiele innych. Program zawiera wykaz UrzędówSkarbowych z adresami i numerami kont bankowych.

Program umożliwia wymianędanych z innymi modułami (m.in. wspomagającymi sprzedaż i obsługęmagazynu) tego samego producenta.

Udostępnij
Ramzes PKPiR 18.57.05wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.214 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań12 999
Data aktualizacji7 maj 2018
Rozmiar pliku492.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUZIWap
Komentarze (9)
bEUZIWbb