WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełRAR Password Unlocker
RAR Password Unlocker ikona

RAR Password Unlocker5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

RAR Password Unlocker to narzędzie do odzyskiwania hasła zabezpieczającego archiwum RAR. Program obsługuje wszystkie rodzaje archiwów RAR stworzone przez dowolną aplikację, w tym najnowszą wersję WinRAR-a.

Chcąc uniemożliwić dostęp do archiwów RAR osobom postronnym bardzo często zabezpieczamy je przy wykorzystaniu hasła. Czasem jednak może dojść do sytuacji, w której zapomnimy, jakim ciągiem znaków chronimy swoje dane i sami nie będziemy w stanie otworzyć potrzebnych dokumentów. W takiej chwili warto skorzystać z RAR Password Unlocker, czyli programu, który rozwiąże wspomniany problem.

Hasło możemy odzyskać na jeden z trzech sposobów: atak „brute-force” (testuje wszystkie możliwe kombinacje haseł), atak „brute-force” z maskowaniem (wysoce rekomendowana opcja, która znacznie skraca czas odzyskiwania danych, określając długość zapomnianego hasła, zestaw znaków, itp.), a także atak słownikowy (szuka możliwego hasła w słowniku; opcja przydatna jedynie wtedy, gdy nasze hasło było standardowym słowem, a nie przypadkowym ciągiem cyfr i liter).

Warto dodać, że narzędzie pozwala na automatyczne wyłączenie komputera po zakończeniu operacji odzyskiwania danych. Możliwe jest także zatrzymanie działania programu i wznowienia go w dowolnym momencie dzięki wykorzystaniu funkcji automatycznego zapisywania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań26 138
Data aktualizacji13 maj 2018
Rozmiar pliku12.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
RAR Password Unlocker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)