AndroidBezpieczeństwoBezpieczeństwo osobisteRATOWNIK KPP: Aktualne testy i materiały
RATOWNIK KPP: Aktualne testy i materiały ikona

RATOWNIK KPP: Aktualne testy i materiały1.3.128

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RATOWNIK KPP, przygotowana przez Centrum Ratownictwa, zawiera pełną i stale aktualizowaną bazę pytań testowych, używanych podczas egzaminów ratowników.

Bez względu na to, która firma lub ogranizacja przeprowadzi twój egzamin (OSP, Policja, WOPR albo wojsko), aplikacja pomoże się do niego przygotować. Online można przygotowywać się do egzaminu kończącego kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Każdy zestaw egzaminacyjny zawiera 30 pytań, wybranych losowo spośród 239 zamieszczonych na stronie Centrum Egzaminów Medycznych CEM.

RATOWNIK KPP został sprawdzony przez Egzaminatorów Centrum Ratownictwa – czyli zespół doświadczonych lekarzy oraz ratowników medycznych na co dzień realizujących setki szkoleń KPP i pierwszej pomocy.

Aplikacja składa się z dwóch modułów – NAUKA i EGZAMIN. W module NAUKA zostały zamieszczone pytania wraz ze wskazanymi prawidłowymi odpowiedziami, natomiast w module EGZAMIN twoim zadaniem jest wskazanie odpowiedzi. Udzielenie prawidłowej odpowiedzi zostanie potwierdzone podświetleniem jej na zielono, natomiast błędne zostaną podświetlone na czerwono. Wynik egzaminu zostanie uznany za pozytywny, jeśli 90% Twoich odpowiedzi będzie prawidłowych, czyli odpowiesz poprawnie na 27 pytań.

Dzięki tej aplikacji już ponad 7 tysięcy kursantów Centrum Ratownictwa zdobyło tytuł ratownika.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań836
Data aktualizacji12 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
RATOWNIK KPP: Aktualne testy i materiały ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)