WindowsGryAkcja i strzelankiRavenfield

Ravenfield

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ravenfield to drużynowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby. W odróżnieniu od innych tego typu FPS-ów, opisywana produkcja zawiera wyłącznie tryb singleplayer.

Przed rozpoczęciem swojej przygody z Ravenfield warto mieć na uwadze fakt, że gra została stworzona przez jednoosobowe studio niezależne SteelRaven7, a za wszystko, co zobaczymy na ekranie odpowiada Johan Hassel. Tytuł oferuje zarówno kampanię, jak i tryb Instant Action, w którym po zdefiniowaniu kilku parametrów (mapa, zasady gry, itp.) możemy od razu przystąpić do zabawy.

Ravenfield pozwala dołączyć do zespołu niebieskich, których celem jest rozprawienie się z czerwonymi jednostkami. Do dyspozycji oddano wiele rozmaitych narzędzi eksterminacji (np. pistolety) oraz różnego rodzaju środki transportu ułatwiające poruszanie się po mapie (m. in. czołgi oraz helikoptery).

Mechanika rozgrywki w Ravenfield została skonstruowana w taki sposób, by pierwsze skrzypce grały wyłącznie umiejętności osoby zasiadającej przed monitorem, a zawartość ekwipunku miała drugorzędne znaczenie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSteelRaven7
Liczba pobrań217
Data aktualizacji17 mar 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)