WindowsInternet i komunikacjaKomunikatory internetoweRazer Comms
Razer Comms ikona

Razer Comms5.12.76

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Razer Comms to darmowy i bardzo rozbudowany komunikator głosowy dla graczy stworzony przez znanego producenta peryferiów komputerowych, firmę Razer. Poza możliwością czatowania z innymi użytkownikami, narzędzie wyposażono także w szereg innych funkcjonalności.

Jako że Razer Comms powstał z myślą o fanach elektronicznej rozrywki, działa zawsze na wierzchu, co oznacza, że gracze nie muszą już klawiszami "alt+tab" przełączać się do komunikatora, by wysłać wiadomość innym osobom. Dużym atutem opisywanej aplikacji jest również fakt, że pobiera ona minimalną liczbę zasobów, dzięki czemu nie spowalnia działania uruchomionej gry.

Razer Comms oferuje nie tylko opcję czatowania, ale i pozwala na zapoznanie się z historią rozmów, w efekcie czego nie przegapimy żadnych wpisów (np. tych, których nie dostrzegliśmy podczas rozgrywki). Możemy zatem wykonać zrzut ekranu z emocjonującego meczu i udostępnić go koledze, który zapozna się z naszym screenshotem w późniejszym czasie.

Aby ułatwić korzystanie z Razer Comms podczas gry, producent umożliwił tworzenie skrótów klawiaturowych dla niemal każdej cechy oferowanej przez program. W związku z tym możemy np. w mgnieniu oka rozpocząć czat z pozostałymi członkami naszego klanu, by omówić strategię na następną rozgrywkę, lub też dołączyć do wybranej grupy użytkowników.

Wielokrotnie podczas zabawy sieciowej gracze mogą trafić na uciążliwe osoby, dlatego też w Razer Comms istnieje opcja wyciszenia głosu wybranym użytkownikom. Jednocześnie aplikacja pozwala na regulowanie poziomu głośności, dodawanie i usuwanie znajomych.

Razer Comms dba o bezpieczeństwo użytkowników, ukrywając ich komputerowy adres IP i chroniąc przed stalkingiem oraz atakami DDOS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRazer, Inc.
Liczba pobrań350
Data aktualizacji3 lut 2017
Rozmiar pliku83.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Razer Comms ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)