WindowsNarzędziaIdentyfikacja sprzętu i oprogramowaniaReal Temp
Real Temp ikona

Real Temp3.70

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Real Temp to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie przeznaczone do monitorowania temperatury procesorów firmy Intel.

Bazuje ono na danych wskazywanych przez DTS, czyli specjalne czujniki montowane w każdym rdzeniu procesora. Program dostarcza podstawowych informacji o wspomnianym podzespole, monitorując na bieżąco temperaturę procesora. Real Temp pozwala dynamicznie sterować taktowaniem CPU względem jego aktualnej temperatury, tak aby zapobiec jego uszkodzeniu.

Ponadto Real Temp pozwala na przeprowadzanie testów DTS oraz wydajności procesora. Narzędzie oferuje możliwość blokowania trybu Turbo, alarmowania użytkownika o osiągnięciu przez CPU temperatury bliskiej TJMax, a także wyłączenia w takiej sytuacji komputera.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.52 oceny
Twoja ocena
ProducentXtremeSystems
Liczba pobrań7 471
Data aktualizacji1 mar 2018
Rozmiar pliku0.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Real Temp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)