RealPlayer8 Basic

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Real Player to pierwszy odtwarzacz dźwięku i obrazu nadawanego w czasie rzeczywistym (bez konieczności pobierania całych plików). Wykorzystywane przez program formaty RealAudio i RealVideo są najpopularniejszym sposobem transmitowania audycji radiowych i telewizyjnych w Internecie. RealPlayer jest także standardowym odtwarzaczem multimedialnym umożliwiającym odtwarzanie standardowych plików audio i video m.in. MP3, MIDI, WAV, SWF, ASF. W trakcie instalacji program integruje się z zainstalowanymi w systemie przeglądarkami, ustalając jednocześnie optymalne parametry odtwarzania dostosowane do możliwości łącza, jakim dysponuje użytkownik.

Uwaga! Program uruchamia się każdorazowo automatycznie przy starcie systemu i umieszcza swoją ikonkę koło zegarka systemowego. Aby to wyłączyć należy postąpić zgodnie z poniższą procedurą: 1. Kliknij w menu View i wybierz pozycję Preferences. 2. Wybierz zakładkę General. 3. Kliknij na przycisk Settings w sekcji StartCenter. 4. Odznacz pole Enable StartCenter. 6. Klknij OK. 7. Potwierdź swoją decyzję klikając przycisk Yes. 8. Kliknij OK aby zapisac zmiany. 9. Zamknij okno ustawień.

Udostępnij
RealPlayer 8 Basicwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.02 oceny
Liczba pobrań202 401
Data aktualizacji29 kwi 2003
Rozmiar pliku4.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)