WindowsArchiwumProgramy archiwalneRealPlayer

RealPlayer8 Basic

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Real Player to pierwszy odtwarzacz dźwięku i obrazu nadawanego w czasie rzeczywistym (bez konieczności pobierania całych plików). Wykorzystywane przez program formaty RealAudio i RealVideo są najpopularniejszym sposobem transmitowania audycji radiowych i telewizyjnych w Internecie. RealPlayer jest także standardowym odtwarzaczem multimedialnym umożliwiającym odtwarzanie standardowych plików audio i video m.in. MP3, MIDI, WAV, SWF, ASF. W trakcie instalacji program integruje się z zainstalowanymi w systemie przeglądarkami, ustalając jednocześnie optymalne parametry odtwarzania dostosowane do możliwości łącza, jakim dysponuje użytkownik.

Uwaga! Program uruchamia się każdorazowo automatycznie przy starcie systemu i umieszcza swoją ikonkę koło zegarka systemowego. Aby to wyłączyć należy postąpić zgodnie z poniższą procedurą: 1. Kliknij w menu View i wybierz pozycję Preferences. 2. Wybierz zakładkę General. 3. Kliknij na przycisk Settings w sekcji StartCenter. 4. Odznacz pole Enable StartCenter. 6. Klknij OK. 7. Potwierdź swoją decyzję klikając przycisk Yes. 8. Kliknij OK aby zapisac zmiany. 9. Zamknij okno ustawień.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań202 758
Data aktualizacji29 kwi 2003
Rozmiar pliku4.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)