WindowsGrafikaAkcesoria graficznerEASYze
rEASYze ikona

rEASYze2.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

rEASYze to niewielki edytor plików graficznych, który pozwala na wykonywanie podstawowych operacji na wybranych obrazach.

Za pomocą tego narzędzia zmienimy rozmiar i nazwę pliku, wykadrujemy lub obrócimy grafikę, a w razie potrzeby przeprowadzimy konwersję obrazu (obsługiwane formaty to: JPG, PNG, GIF, TIF i BMP). Co ważne, rEASYze może pracować również w trybie wsadowym, dzięki któremu możliwe jest edytowanie wielu plików w tym samym czasie.

rEASYze pozwala także na zmianę jasności, kontrastu czy też natężenia kolorów w poszczególnych obrazach, jak również oferuje możliwość nałożenia rozmaitych filtrów graficznych, dzięki którym nasze zdjęcie stanie się czarno-białe, będzie wyświetlane z efektem sepii lub też zacznie przypominać fotografię wykonaną Polaroidem.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDan Stromi
Liczba pobrań116
Data aktualizacji19 kwi 2018
Rozmiar pliku0.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
rEASYze ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)