Reboot Restore Rx3.3

WindowsNarzędziaArchiwizacja danychReboot Restore Rx
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Reboot Restore Rx to darmowe i godne uwagi narzędzie, służące do wykonywania pełnych kopii zapasowych systemu Windows. Charakteryzuje się ono prostą obsługą, nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy, a jego konfiguracja ograniczona została do minimum.

Konfiguracja programu rozpoczyna się już w trakcie jego instalacji. Użytkownik definiuje wtedy partycje, które uwzględniane będą podczas wykonywania kopii zapasowych w formie plików z obrazem. Dodatkowo wraz z narzędziem instalowana jest specjalna konsola odzyskiwania, która uruchamiana jest podczas startu środowiska Windows. To właśnie ona odpowiada za przywracanie zawartości dysku twardego z backupu podczas każdego uruchamiania systemu operacyjnego. Jej działanie może zostać wyłączone z poziomu ustawień narzędzia, które dostępne jest w postaci ikonki w zasobniku systemowym.

Reboot Restore Rx to doskonałe rozwiązanie, które swoje zastosowanie znajduje m.in. na publicznych komputerach. Użytkownik takiej stacji roboczej ma pełną kontrolę nad systemem i zawartością dysku twardego. Może on dowolnie usuwać pliki, instalować i odinstalowywać oprogramowanie, modyfikować rejestr Windows, a wszystkie te operacje zostaną cofnięte podczas ponownego uruchomienia komputera, kiedy to nastąpi przywrócenie zawartości partycji z kopii zapasowej. Program z powodzeniem wykorzystywany może być również na domowych komputerach, na których często instaluje się np. nowe sterowniki, aplikacje w fazie rozwojowej itp.

Ponadto funkcje oferowane przez aplikacje zapewniają ochronę MBR oraz wsparcie dla VMWare.

Udostępnij
Reboot Restore Rx 3.3wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.06 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań2 750
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku12.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)