WindowsNarzędziaArchiwizacja danychReboot Restore Rx

Reboot Restore Rx3.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Reboot Restore Rx to darmowe i godne uwagi narzędzie, służące do wykonywania pełnych kopii zapasowych systemu Windows. Charakteryzuje się ono prostą obsługą, nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy, a jego konfiguracja ograniczona została do minimum.

Konfiguracja programu rozpoczyna się już w trakcie jego instalacji. Użytkownik definiuje wtedy partycje, które uwzględniane będą podczas wykonywania kopii zapasowych w formie plików z obrazem. Dodatkowo wraz z narzędziem instalowana jest specjalna konsola odzyskiwania, która uruchamiana jest podczas startu środowiska Windows. To właśnie ona odpowiada za przywracanie zawartości dysku twardego z backupu podczas każdego uruchamiania systemu operacyjnego. Jej działanie może zostać wyłączone z poziomu ustawień narzędzia, które dostępne jest w postaci ikonki w zasobniku systemowym.

Reboot Restore Rx to doskonałe rozwiązanie, które swoje zastosowanie znajduje m.in. na publicznych komputerach. Użytkownik takiej stacji roboczej ma pełną kontrolę nad systemem i zawartością dysku twardego. Może on dowolnie usuwać pliki, instalować i odinstalowywać oprogramowanie, modyfikować rejestr Windows, a wszystkie te operacje zostaną cofnięte podczas ponownego uruchomienia komputera, kiedy to nastąpi przywrócenie zawartości partycji z kopii zapasowej. Program z powodzeniem wykorzystywany może być również na domowych komputerach, na których często instaluje się np. nowe sterowniki, aplikacje w fazie rozwojowej itp.

Ponadto funkcje oferowane przez aplikacje zapewniają ochronę MBR oraz wsparcie dla VMWare.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.06 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań2 948
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku12.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)