Recover Files3.33

WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychRecover Files
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Recover Files to bardzo małe i szybkie narzędzie przeznaczone do odzyskiwania skasowanych plików z partycji o systemie plików FAT16, FAT32, NTFS i NTFS 5.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, radzi sobie dobrze z odzyskiwaniem wielu rodzajów plików w tym MP3, PDF, RTF, RAR, ZIP, XML, PNG, HTML. Posiada również filtry, za pomocą których można zdefiniować bardziej szczegółowe informacje dotyczące poszukiwanego pliku. Narzędzie szukając skasowanych plików z dysku potrafi określić nie tylko ich wielkość, lokalizację, datę utworzenia czy modyfikacji, ale również ich nazwę.

Kolejną przydatną opcją Recover Files jest opis informujący o szansach na odzyskanie danego pliku. Listę plików potencjalnie do odzyskania można przeglądać po ich typie lub folderze w jakim się znajdowały.

Uwaga!

Wersja testowa pozwala na korzystanie z aplikacji (bez ograniczeń funkcjonalności) przez okres 30 dni.

Udostępnij
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań91 599
Data aktualizacji6 lut 2018
Rozmiar pliku2.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)