Recover Files3.33

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Recover Files to bardzo małe i szybkie narzędzie przeznaczone do odzyskiwania skasowanych plików z partycji o systemie plików FAT16, FAT32, NTFS i NTFS 5.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, radzi sobie dobrze z odzyskiwaniem wielu rodzajów plików w tym MP3, PDF, RTF, RAR, ZIP, XML, PNG, HTML. Posiada również filtry, za pomocą których można zdefiniować bardziej szczegółowe informacje dotyczące poszukiwanego pliku. Narzędzie szukając skasowanych plików z dysku potrafi określić nie tylko ich wielkość, lokalizację, datę utworzenia czy modyfikacji, ale również ich nazwę.

Kolejną przydatną opcją Recover Files jest opis informujący o szansach na odzyskanie danego pliku. Listę plików potencjalnie do odzyskania można przeglądać po ich typie lub folderze w jakim się znajdowały.

Uwaga!

Wersja testowa pozwala na korzystanie z aplikacji (bez ograniczeń funkcjonalności) przez okres 30 dni.

Udostępnij
Recover Files 3.33wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Liczba pobrań91 525
Data aktualizacji6 lut 2018
Rozmiar pliku2.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)