WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychRecycle Bin Recovery
Recycle Bin Recovery ikona

Recycle Bin Recovery2.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Recycle Bin Recovery to narzędzie do odzyskiwania danych. Dzięki niemu przywrócimy pliki nawet jeśli zostały one usunięte z kosza systemu operacyjnego Windows.

Po uruchomieniu Recycle Bin Recovery należy wybrać odpowiedni dysk twardy lub znajdującą się na nim partycję (NTFS lub FAT), a następnie kliknąć przycisk „next”. Narzędzie rozpocznie wówczas analizowanie zawartości wskazanego obszaru na HDD, by później wyświetlić listę plików, które możemy odzyskać. Bardzo przejrzysty kreator sprawia, że nie musimy dysponować specjalistyczną wiedzą i możemy stosunkowo łatwo i szybko przywrócić utracone dane.

Recycle Bin Recovery zawiera również dodatkowy tryb pracy, który pozwala na odzyskiwanie plików ze sformatowanych dysków twardych o dowolnym rozmiarze (nie ma żadnych ograniczeń pod tym względem, co oznacza, że aplikacja świetnie radzi sobie także z przywracaniem danych umieszczonych na nośnikach o pojemności wielu terabajtów).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRecoverBits
Liczba pobrań1 007
Data aktualizacji6 sie 2018
Rozmiar pliku1.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Recycle Bin Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)