Red Dead Redemption 2 nadchodzi – wyciekła mapa świata

Red Dead Redemption 2 nadchodzi – wyciekła mapa świata

Red Dead Redemption 2 nadchodzi – wyciekła mapa świata
18.04.2016 12:37, aktualizacja: 18.04.2016 14:06

Red Dead Redemption chyba nie trzeba nikomu przedstawiać: osadzona na Dzikim Zachodzie gra akcji od Rockstara nie tylko zebrała bardzo wysokie oceny, ale także była obiektem zazdrosnych spojrzeń graczy pecetowych. Od jej premiery minęło już sześć lat, a nadal niewiele wiadomo o kontynuacji. Aż do dzisiaj.

Rockstar nie opublikował jak dotąd żadnych szczegółowych informacji dotyczących kontynuacji Red Dead Redemption, spodziewać się ich można zapewne na targach E3, które odbędą się w Los Angeles w połowie czerwca. Tymczasem dysponujemy już mapą świata, jaki przyjdzie nam przemierzać w Red Dead Redemption 2.

Została ona pierwotnie opublikowana na forum Neogaf.com, gdzie autor wpisu nie precyzuje jak ją zdobył, wskazując jedynie na „źródło”. Mapa szybko została usunięta po publikacji, jak twierdzi autor, na prośbę twórców, co może stanowić uwiarygodnienie przecieku.

Obraz

Szybko jednak inni użytkownicy forum znów ją opublikowali. Trudno stwierdzić, aby dostarczała ona szczególnie wiele informacji o Red Dead Redemption 2, nie jest także zbyt czytelna. Na forum pojawiły się także wpisy, według których nowa mapa nakłada się częściowo z tą z pierwszej części i przedstawia tereny na północny wschód od świata znanego Red Dead Redemption.

Mimo że o kontynuacji gry nadal wiemy niewiele, to wyciekła mapa pozwala z dużą pewnością stwierdzić, że gra powstaje, a to już powód do radości. Na większą liczbę informacji przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)