Red Hat Tour 2013 w Warszawie już 4 kwietnia

Red Hat Tour 2013 w Warszawie już 4 kwietnia

08.03.2013 11:38, aktualizacja: 08.03.2013 12:23

Red Hat Tour 2013 to seria odbywających się w kilku miastach regionu EMEA konferencji, na których przedstawiane są zastosowania rozwiązań Red Hata — chmur hybrydowych zapewniających elastyczne wdrożenia, „platforma jako usługa” (PaaS) czy OpenShift do szybkiego wdrażania nowych projektów. Mające duży potencjał otwarte technologie mają uczynić firmę bardziej elastyczną, jednocześnie zachowując koszty na rozsądnym poziomie i pozostawiając pole do rozwoju. Przykłady i prezentowane scenariusze powstały na bazie prawdziwych problemów prawdziwych klientów firmy Red Hat.

Kadra kierownicza Red Hat poprowadzi sesje, podczas których wyjaśni jak wykorzystać strategiczną transformację w biznesie, w tym preferowane przez klientów sposoby komunikacji i szybkiego dostarczania produktów. Pracownicy firmy podzielą się również specjalistyczną wiedzą z zakresu budowania bezpiecznego i ekonomicznego fundamentu pod przetwarzanie danych w środowiskach otwartoźródłowych.

Obraz

Na innych sesjach poruszane będą również takie tematy, jak migracja aplikacji krytycznych na inną platformę, zapewnienie dostępności centr danych w każdych warunkach i czy prawdziwe dynamiczne centra danych istnieją, czy są tylko sloganem marketingowym. Będzie można również podyskutować z przedstawicielami firm, które migrację lub wdrożenia mają już za sobą.

Do Polski Red Hat Tour 2013 zawita 4 kwietnia tego roku. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkanie wymaga wcześniejszej rejestracji. Portal dobreprogramy objął konferencję patronatem medialnym i nasi wysłannicy pojawią się tam z kamerą.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)