WindowsDomInne programy dla domuReddit Wallpaper Changer
Reddit Wallpaper Changer ikona

Reddit Wallpaper Changer1.0.13.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Reddit Wallpaper Changer to darmowy program, dzięki któremu grafiki umieszczone na Reddicie będą mogły nam posłużyć jako tapety pulpitu systemu operacyjnego Windows.

Użytkownik sam może określić subreddit, z którego Reddit Wallpaper Changer będzie pobierał obrazy, wybierając spośród rozmaitych filtrów, takich jak np. najnowsze, losowe i najpopularniejsze (dzisiaj, w tym tygodniu, w tym miesiącu, w tym roku, itd.). Narzędzie pozwala także na zdefiniowanie, co jaki czas Reddit Wallpaper Changer ma zmieniać naszą tapetę. Możemy cieszyć się nową grafiką na pulpicie na przykład co określoną liczbę minut, godzin czy dni. Domyślnie program filtruje obrazy w jakości 1920 na 1080 pikseli, ale oczywiście możemy zmienić rozdzielczość tak, by dostosować ją do naszego monitora.

Jeśli któraś tapeta szczególnie przypadnie nam do gustu, to będziemy mogli zapisać ją w określonym folderze na dysku twardym komputera. Reddit Wallpaper Changer umożliwia także przejrzenie ostatnio użytych tapet. Korzystając z systemu operacyjnego Windows wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybrać opcję „personalizuj”, by zobaczyć wspomniane grafiki w formie miniaturek.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPaul Rawnsley
Liczba pobrań116
Data aktualizacji28 paź 2018
Rozmiar pliku2.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Reddit Wallpaper Changer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)