WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweRegistry DeleteEx
Registry DeleteEx ikona

Registry DeleteEx1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Registry DeleteEx to darmowa aplikacja dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, która pozwala na efektywne usuwanie zablokowanych kluczy oraz wartości znajdujących się w rejestrze.

Z opisywanego narzędzia warto skorzystać również wtedy, gdy na ekranie pojawi się komunikat informujący o niemożności usunięcia klucza lub przy wystąpieniu błędu w trakcie wykonywania wspomnianej czynności. Registry DeleteEx radzi sobie także z ponownym usuwaniem wszystkich podkluczy w rejestrze wraz ze wszystkimi znalezionymi wartościami.

Registry DeleteEx może posłużyć również jako dodatek do programu antywirusowego, bowiem za pomocą tej aplikacji usuniemy wpisy w rejestrze, które zostały zablokowane w wyniku działania złośliwego oprogramowania lub rootkitów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań897
Data aktualizacji31 mar 2019
Rozmiar pliku1.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Registry DeleteEx ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)