Registry Recycler ikona

Registry Recycler0.9.3.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Registry Recycler to bezpłatne narzędzie do czyszczenia rejestru Windows, pozwalające skutecznie niwelować wszelakie problemy związane z błędami systemu, jego stabilnością i wydajnością.

Program umożliwia przeprowadzenie dokładnego skanu rejestru, w którym wykrywa i naprawia wszystkie nieprawidłowości mogące powodować awarię samego systemu, jak również zainstalowanego na nim oprogramowania. Co więcej, z jego pomocą oczyścimy rejestr ze zbędnych wpisów, zoptymalizujemy i poprawimy jego wydajność pod kątem gier, a także zniwelujemy inne błędy wynikające z występowania w nim niepoprawnych lub nieaktualnych wartości.

Registry Recycler pozwala na pracę z wpisami rejestru odpowiadającymi komponentom COM/ActiveX, aplikacjom uruchamianym wraz z systemem, czcionkami, bibliotekami DLL, plikami pomocy, skojarzeniami plików z oprogramowaniem, skrótami do aplikacji itp. Ponadto narzędzie oferuje również wbudowany defragmentator rejestru, funkcje tworzenia kopii zapasowych rejestru oraz menedżer autostartu.

Udostępnij
Registry Recycler 0.9.3.1wersja stabilna (32-bit)
Registry Recyclerwersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.045 ocen
Liczba pobrań6 830
Data aktualizacji21 mar 2018
Rozmiar pliku1.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Registry Recycler ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)